katalog narzedzi sunnenFirma Sunnen oferuje szeroki asortyment narzędzi do honowania pokrywający zakres średnic otworów od 1,5 mm do 1,5 m.

Od głowic uniwersalnych, które można napędzać przy pomocy wiertarki do wysokowydajnych głowic usuwających tysiące cm3/h stosowanych na automatycznych honownicach poziomych. Od katalogowych narzędzi jedno osełkowych do precyzyjnych narzędzi wieloosełkowych. Od narzędzi osełkowych do nowoczesnych narzędzi tulejowych pokrywanych warstwą diamentową. Różnorodność oferty i dostępność „z jednej ręki” jest kluczowa dla zapewnienia elastyczności procesu honowania oraz osiągnięcia korzyści ekonomicznych. Sunnen produkuje szeroki asortyment osełek do honowania dla narzędzi i głowic zarówno własnej konstrukcji jak i narzędzi innych producentów.

Różne materiały ścierne, ziarnistość, rodzaje spoiwa i ich twardości umożliwiają optymalny dobór dla każdego zadania technicznego.

Sunnen jest producentem dużego asortymentu osełek do honowania. Zestaw materiałów ściernych używanych do produkcji osełek obejmuje tlenek aluminium, węglik krzemu, diament oraz CBN (Borazon). Produkowane są osełki w szerokim asortymencie twardości, koncentracji, rodzaju spoiwa i formy kształtu ziaren ściernych. Sunnen produkuje osełki do obróbki każdego występującego w przemyśle materiału!

Osełki Sunnen wyróżniają się wysoką jakością i powtarzalnością parametrów. W ofercie znajdują się osełki do narzędzi własnych, ale także do narzędzi stosowanych przez innych producentów honownic.

 

Menu